Detail info
Close

CHASE and STATUS LIVE /UK/

CHASE and STATUS LIVE /UK/

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CHASE & STATUS Live / UK
support DJs: Suki, Akira, Bifidus Aktif
6.4.2011 20:00
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Před dvěma lety se z ryze drum & bassového dua vyklubal nový fenomén. Chase & Status už neuspokojovalo kroucení mixáku a dali průchod svým hudebním nápadům skrze kytaru, klávesy a mašinky. Přibrali bubeníka, pozvali nespočet vokalistů a poslali Pendulum a všechny ostatní kolegy s pokusy o live hraní do důchodu.
Jen pár let stačilo pánům, aby se vyšvihli na vrchol. Na scéně se sice pohybují už od 90. let, ale až oplodňovák In Love s Jennou G dal světu jasný signál. Po úspěchu, který jim zajistila podpora Andyho C, se mění v originální crossover duo, chrlící nejen drum & bass, ale i dubstep, hip hop, house a další škatule - brzy tak dostali svou hudbu a videoklipy na všechna důležitá místa.
Úspěch Chase & Status LIVE však nestojí na produkci a šarmu obou pánů, nýbrž na volbě hostů, kteří jejich hudbě pomohli mezi masy - Plan B, Tempa T, Dizzee Rascal, Kano, Takura, White Lies, Top Cat, Capleton, Tinie Tempah, Liam Bailey, Delilah a další. Přemluvit všechna tato jména ke spolupráci nebylo složité, Chase & Status svou hudbou totiž už zaujali a spolupracovali s celebritami jako Jay Z, Snoop Dogg, Rihanna nebo Pharrell. Většina z hostů se s Chase & Status nerozloučila ve dveřích nahrávacího studia a věrně je doprovází na koncertech. Turné k novému albu No More Idols je připraveno a ve středu 6. dubna dorazí Chase, Status a bubeník Andy Gangadeen do pražského Lucerna Music Baru i s několika vybranými vokalisty, jejichž jména budou před akcí upřesněna. Zkuste videa z živého hraní pánů C&S. 
Videoklipy: www.chaseandstatus.co.uk/video.php
Více informací naleznete na www.letitroll.cz/chaseandstatus.html  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture CHASE and STATUS LIVE /UK/
Top