TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKÁLŮ DRACULA A MONTE CRISTO
Informace o akci
Vrcholy muzikálové tvorby Karla Svobody rozezní druhou zářijovou neděli pražský Vyšehrad. Přijďte si vychutnat krásné melodie v podání Daniela Hůlky a jeho hostů.
Účinkují: Daniel Hůlka, Kamila Nývltová, Tomáš Trapl, Josef Vágner, Tomáš Bartůněk, Veronika Savincová, Jiří Březík a další
To nejlepší z muzikálů Dracula a Monte Cristo
Kulturní zážitek umocní skvělé víno z Vinařství Jarmila.
Doplňující informace:
Vstup do areálu Letní scény je umožněn 30 minut před začátkem koncertu. Na letní scéně je k dispozici stánek s občerstvením. Veřejné toalety se nacházejí mimo Letní scény nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla.
Pokladna je otevřena před vstupem na Letní scénu Vyšehrad v den koncertu od 18:00 do začátku koncertu.
Koncert se koná i za deště a nepříznivého počasí. Použití deštníků během koncertu je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Doporučujeme vybavit se na představení pláštěnkou a teplým oblečením či dekou (večer se ochladí).
Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.