JAROSLAV SVĚCENÝ - GALAKONCERT HOUSLÍ A OBRAZŮ | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah – divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
Detail info
Close

JAROSLAV SVĚCENÝ - GALAKONCERT HOUSLÍ A OBRAZŮ

JAROSLAV SVĚCENÝ - GALAKONCERT HOUSLÍ A OBRAZŮ

Vstupenky

Informace o akci

GALAKONCERT HOUSLÍ A OBRAZŮ ANEB SETKÁNÍ GENERACÍ
15.04.2023 Jaroslav Svěcený housle a průvodní slovo │ Markéta Laštovičková akordeon

MÁNES PLNÝ HUDBY!
Na vyprodaný koncert Jaroslava Svěceného a Ladislava Horáka (13.04.2023) navazuje na výstavě Mistři renesance v pražském Mánesu druhé pokračování, a to se zcela nadčasovým přesahem. Kolekce houslových klenotů několika staletí, připravená speciálně pro tuto příležitost, se rozezní mezi obrazy v hudbě italských, francouzských, španělských a českých skladatelů.
Vedle Jaroslava Svěceného, který bude celý večer také uvádět, bude hrát jedna z nejlepších mladých akordeonistek současností, 27letá Markéta Laštovičková (absolventka Ladislava Horáka na Pražské konzervatoři).
Oba interprety jste mohli spolu slyšet hrát i na Adventním koncertu ČT v loňském roce, kde jejich vystoupení vzbudilo obrovský ohlas.
I na tomto koncertu si budete moci po koncertě historické housle prohlédnout zblízka a zeptat se Jaroslava Svěceného na to, co vás zajímá.
Koncert bude díky svému obsahu opět zcela mimořádným zážitkem a stojí za to přijít do této proslulé pražské budovy!

V ceně vstupenky je i prohlídka výstavy Mistři renesance.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top