Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah – divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
Detail info
Close

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Datum: 3. května - 9. září 2025
Místo: Praha

Vstupenky

sobota
3
kvě. 2025
14:30
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny
neděle
29
čvn 2025
20:00
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny
čtvrtek
7
srp. 2025
20:00
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny
úterý
9
zář. 2025
19:30

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V naší síti je vyprodáno (možné uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny
Původně 30.1.2025, NOVĚ 9.9.2025 19:30

Informace o akci

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Příběh manželů Alice a Jindřicha, které jste si oblíbili v komedii Sex pro pokročilé, pokračuje.

Tentokrát se však ze stylového hotelového pokoje, v němž se pokoušeli pikantně oživit svůj uvadající vztah, přesouvají do přírody. Je to tak trochu i z nouze ctnost, jelikož rodinný rozpočet se zmenšuje. O to více se zvětšuje touha „přežít“. Ale pozor! – ne za každou cenu. Do stereotypů dojemně směšného a zmateného páru se jako vichřice vmísí nečekaná návštěva. Nespoutaná sestra a provokativní švagrová Diana naruší Alici a Jindřichovi kempovací idylu. S jejím ironickým pohledem je slušné, nudné, šestadvacetileté manželství vlastně tím největším dobrodružstvím! Dianina svobodná chuť a odvaha užívat si a neustále zkoušet něco nového postupně „nakazí“ naše protagonisty životním pozitivismem a energií. A vzhůru do divočiny se nakonec změní na Vzhůru do života!

 

Osoby a obsazení

Alice: Jana Krausová
Jindřich: Karel Roden
Diana: Kristýna Badinková Nováková

 

Autorka:  Michele Riml
Překlad: Jitka Sloupová
Režie: Darina Abrahámová
Scéna a kostýmy: Jana Krausová
Videoprojekce: Adam Kraus
Produkce: Helena Jiříková

Producent: Michal Hrubý

 

 

Délka představení: 1 hod. 30 min. (bez přestávky)

 

Česká premiéra 18. září 2017, Studio DVA divadlo

 

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU: SEX PRO POKROČILÉ 2 ANEB VZHŮRU DO DIVOČINY - 30.1.2025, PRAHA

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů se představení SEX PRO POKROČILÉ 2 ANEB VZHŮRU DO DIVOČINY v plánovaném termínu 30.1.2025 od 19:30 hod. a v místě Studio DVA - Malá scéna, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 9.9.2025. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

V případě, že Vám nový termín nevyhovuje, můžete si požádat o vrácení peněz, nejpozději však do 28.2.2025.

 

 

Vracení vstupného

Platba vstupenek po internetu

- elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top