ZMĚNA: ILLUSIONIST CHRIS STARK - „MAGIC SHOW PRETENDER“, 7.12.2023, PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů se představení ILLUSIONIST CHRIS STARK - „MAGIC SHOW PRETENDER“ v termínu 7.12.2023od 19:00 hod. v místě Kongresové centrum, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se. Nový termín bude zveřejněn, jakmile to okolnosti dovolí.


Oznámení organizátora: 

,,Z důvodu probíhajících jednání není momentálně možné ohlásit nový termín vystoupení iluzionisty Chrise Starka. Organizátor poskytuje možnost vrátit vstupenky všem divákům, kteří nechtějí nebo nemohou čekat na nový termín".Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín, který bude stanoven.

V případě, že nemáte zájem již na nový termín čekat, můžete si požádat o navrácení finančních prostředků.

 

Vracení vstupného

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto a Edenred)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě 
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu eTicket 
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

Top