ZRUŠENO: TERAPIE, 18.9.2022, DEJVICKÉ DIVADLO-PRAHA

ZRUŠENO:

Vzhledem k náhlému onemocnění v souboru se bohužel představení TERAPIE dne 18.9.2022 od 19:30 a v místě Dejvické divadlo, Praha neuskuteční a je ZRUŠENO

 

Prosím věnujte pozornost níže uvedenému vyjádření pořadatele akce a v případě zájmu o náhradní představení kontaktujte přímo divadlo.

 

Vyjádření pořadatele akce:

Vážení diváci,

Vzhledem k náhlému onemocnění v souboru jsme bohužel nuceni zrušit původně plánované představení Terapie. Jako náhradní představení uvedeme inscenaci Interview.

Vzhledem k tomu, že předpokládáme, že mnoho z Vás již inscenaci Interview vidělo, rozhodli jsme se automaticky všem vrátit vstupné na účet ze kterého byly vstupenky zakoupeny a celé náhradní představení se stane součástí čtvrtečního (15. 9.) on-line předprodeje.

Pokud ale máte o vstupenky na náhradní představení zájem – prosím zavolejte do čtvrtka 15. 9. do 18:00 na tel. číslo 233 332 430, nebo mobil 773 612 513 a my Vám rádi přednostně vstupenky zarezervujeme.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás
Vaše Dejvické divadlo

 

Vstupné se vrací:

-vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

 

 

 

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

Top