ZMĚNA: SEASICK STEVE, 17.5.2022 (původně 25.3.2020/30.6.2020/9.5.2021), PRAHA

ZMĚNA:

Koncert SEASICK STEVE se bohužel ze zdravotních důvodů v plánovaném termínu 17.5.2022 (původně: 25.3.2020/30.6.2020/9.5.2021) od 20:00 a v místě Lucerna Music Bar, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se. Náhradní termín bude v nejbližší možné době oznámen.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín, který bude oznámen a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele:

Drazí fanoušci,

s těžkým srdcem vám posíláme aktuální vzkaz ke koncertu Seasick Steva a připojujeme, že intenzivně pracujeme na novém termínu, který co nejdříve budeme komunikovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Věříme, že si na nový termín počkáte spolu s námi.

 Zde aktuální zpráva od managementu Seasick Steva:

 "S obrovským zklamáním bohužel musíme odložit některá Stevova vystoupení, která se měla uskutečnit tento měsíc. Během turné se nakazil Covidem a potřebuje se zotavit. Ihned jsme začali pracovat na plánu přeložení dotčených termínů, kterými jsou: Lucemburk / Hamburk / Berlín / Praha / Drážďany / Hannover a dáme vám co nejdříve vědět."

 

To all Steve's fans,

It is with a heavy heart that we send you this update on Seasick Steve's concert.

Let us assure you that we are working hard on finding a new date as soon as possible, and we hope that you will wait for the new date with us.
Purchased tickets remain valid.

 

Here's an update from Steve Seasick's management:

"It is with great disappointment that we are going to have to postpone some of Steve’s upcoming shows this month. He has contracted Covid whilst on tour and needs to recover.

We are urgently working on a plan to reschedule the affected dates, which are: Luxembourg / Hamburg / Berlin / Prague / Dresden / Hannover and will let you know as soon as possible. Please check back often."

 

 

 

Děkujeme za pochopení a Stevovi přejeme brzké uzdravení
Team Selection a Ticketportal

Top