HARRY STYLES NOVÝ TERMÍN – 15. 7. 2022 Praha, O2 arena

Vážení zákazníci,
přeložený koncert se bude konat v novém termínu dne 15. 7. 2022 v pražské O2 areně. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Multiplatinový umělec Harry Styles oznamuje přeložené termíny svého světového turné a navíc přidává nové koncerty po celém světě. Styles zahájí své kolosální turné ve 32 městech, třemi zbrusu novými stadionovými koncerty ve Velké Británii v červnu a dalšími čtyřmi stadiony v Evropě. Turné bude pokračovat v červenci přeloženými termíny v arénách v Evropě a novou show v Accor Areně v Paříži, a poté skončí v Latinské Americe koncem tohoto roku. Všechny stávající vstupenky na přeložené koncerty zůstávají v platnosti.

Speciálními hosty budou Mitski na koncertech ve Velké Británii, Arlo Parks v Dublinu, Wolf Alice na vybraných evropských koncertech a Koffee na všech koncertech v Latinské Americe.

Harry Styles se etabloval jako jeden z největších a nejvlivnějších hudebních umělců. Jeho debutové sólové album s vlastním názvem se stalo jedním z deseti nejprodávanějších alb roku na světě a zaznamenalo největší prodeje za první týden u mužského umělce v historii. Jeho druhé album Fine Line se po vydání dostalo na vrchol žebříčku Billboard 200, čímž se stalo Harryho už druhým albem na prvním místě v USA, a zapsalo se do historie hitparád, když zaznamenalo největší prodejní týden pro sólového britského interpreta od roku 1991, kdy společnost Nielsen Music začala elektronicky obchodovat s údaji o prodeji. Od zahájení sólové kariéry získal Harry prestižní ocenění, včetně dvou cen BRIT, Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award a mnoha dalších po celém světě, a navíc se jako první muž objevil sólově na obálce časopisu Vogue.

Stejně tak je Harry proslulý jako neuvěřitelný koncertní umělec. Jeho koncerty Love On Tour byly kvůli pandemii odloženy a nakonec začaly v září 2021 v Las Vegas. Na konci loňského roku Harry odehrál více než 40 koncertů po celých Spojených státech a sklidil pochvalné recenze od fanoušků i kritiků. Jeho vystoupení jsou plná jeho celosvětových hitů včetně Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar a Kiwi.

VSTUPENKY: Vstupenky do nově otevřených sektorů pro pražské představení se začnou prodávat 19.1.2022 od 16:00.

Turné se bude řídit všemi místními a veřejnými zdravotními pokyny, jakož i protokoly míst konání, které jsou stanoveny v době konání jednotlivých koncertů. Doporučujeme fanouškům, aby před každým koncertem navštívili webové stránky místa konání, kde naleznou nejnovější informace a požadavky týkající se zdraví a bezpečnosti v daném termínu.

O Harrym Stylesovi

Druhý sólový počin Harryho Stylese Fine Line navazuje na jeho naprosto jedinečnou první hudební dekádu. V pouhých 27 letech si Harryho sofistikovaná romantická rocková deska vysloužila uznání kritiky a obrovský komerční úspěch. Fine Line, která vyšla v prosinci 2019 u Columbia Records, dosáhla řady historických rekordů a dostala se na první místo hitparád ve více než 20 zemích, přičemž do dnešního dne nasbírala celkem 5 miliard streamů po celém světě. Dvojnásobně platinové album debutovalo na prvním místě v americkém žebříčku Billboard 200 s více než 478 000 prodanými ekvivalentními jednotkami alba, čímž se zapsalo do historie jako největší prodejní týden pro album sólového britského mužského interpreta od roku 1991, kdy společnost Nielsen Music začala elektronicky sledovat údaje o prodejích, a časopis Rolling Stone jej nedávno zařadil mezi 500 nejlepších alb všech dob. Z alba Fine Line vzešly dva multiplatinové #1 singly, a to "Watermelon Sugar", který získal cenu Grammy® za nejlepší popový sólový výkon a cenu BRIT Award 2021 za nejlepší britský singl, a "Adore You", který byl rovněž nominován na cenu Grammy za nejlepší videoklip. Styles a Fine Line byli také nominováni na cenu BRIT AWARDS 2020 v kategorii Nejlepší mužské album a MasterCard album roku. Přes noc se stal senzací se skupinou One Direction, která dobyla svět, koncertovala a sbírala hity ve zběsilém tempu, zatímco on se začal vyvíjet jako autor písní a interpret. Styles se vydal vlastní cestou na jaře 2017, kdy vydal svůj první sólový singl: dvakrát platinový klavírní epos "Sign of the Times", který časopis Rolling Stone označil za píseň roku. Jeho debutové album s vlastním názvem, které vyšlo v květnu 2017, se dostalo na první místo žebříčku Billboard 200 a obsadilo první příčky hitparád ve více než 55 zemích. Desetiskladbové nadčasové album potvrdilo, že Styles je umělec školený v klasice, a přitom stále razí nové směry. V letech 2017 a 2018 absolvoval turné k tomuto albu s 90 vyprodanými koncerty ve více než 20 zemích. V červenci 2017 debutoval jako herec ve filmu Christophera Nolana "Dunkirk" nominovaném na Oscara a stal se tak prvním britským umělcem s debutovým singlem, albem a filmem na prvním místě ve stejném roce. V příštím roce zahájí své světové turné Love on Tour 2021 na podporu alba Fine Line.

O Wolf Alice

Wolf Alice tvoří Ellie Rowsell (zpěv, kytara), Joff Oddie (kytara, zpěv), Joel Amey (bicí) a Theo Ellis (baskytara). Od svého vzniku se kapela postarala o to, že se její zlaté debutové album My Love Is Cool z roku 2015 vyšplhalo na druhé místo britského žebříčku a její druhé album Visions Of A Life získalo v roce 2018 cenu Hyundai Mercury Prize. Získali nominaci na cenu GRAMMY za nejlepší rockový výkon, dvě nominace na cenu BRIT a odnesli si dvě ceny NME a Q Award za nejlepší živou kapelu. V rámci světového turné Visions Of A Life odehráli obrovské množství 187 koncertů - včetně vyprodaného Alexandra Palace v Londýně a dvou vyprodaných koncertů v Brixton Academy London. Kapela vystoupila na různých světových festivalech včetně Pyramid Stage na Glastonbury. V roce 2021 se kapela vrací se svým třetím albem "Blue Weekend", které vyjde 4. června.

Top